Hakkımızda

Hikayemiz

​Saygı değer müşterilerimiz; 

Swar Metal 2017 yılında %100 Türk sermayesi ile İLK Türk malı Maket bıçağı yedeği fabrikası olarak İSTANUL da kuruldu. Swar Metal bugün İstanbul Sultangazi de Maket bıçağı yedeği ve Maket bıçağı üretimi üzerine üretim yapmaktayız. Şirketimiz Metal ürünlerini kaliteli ve en iyi fiyat garantisi ile üretmektedir. Swar metal ürünleri sektörün en hızlı büyüyen ve gelişen markalarından olmayı hedeflemektedir.

Üretimin çeşitli aşamalarında kalite kontrolleri yapılan ürünler, son kez kalite kontrol laboratuvarında fiziksel, metalürjik, kimyasal,keskinlik ve sağlamlık testlerinden geçirilerek ömür boyu Swar Metal kalite güvencesi altına alınmaktadır. Sektör içindeki tüm müşterileri ve kullanıcılarının ihtiyaçlarını ve isteklerini teknik şartnameler ve standartlar içinde en iyi düzeyde karşılayarak, en yüksek kalite ve hizmeti sunan Swar Metal, yenilikçi, rekabetçi, hızlı ve en iyi hizmet anlayışı ile müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiştir. Tüm personel bu prensipler doğrultusunda sürekli eğitime tabi tutularak, bilgi ve becerileri en üst düzeyde tutulmaktadır.

Daima yüksek kalite ve dayanıklı uzun ömürlü ürün çeşidini hedefleyen Swar Metal, beğeniyle tercih edilmektedir.

Swar Metal , araştırma ve geliştirme faaliyetlerine önem vererek tüketiciye daima en iyi olanı sunmak amacındadır. Satış sonrası tüketici haklarını koruyan ömür boyu garanti ve sınırsız hizmet anlayışı Swar Metal'in vazgeçilmez şirket politikasıdır.

Saygılarımızla,


 

Bize Ulaşın

WhatsApp İrtibat